Wimperstylist in de buurt

Blink wimper stylist

 

-Gediplomeerde Blink by Wishlashes® Wimperextension stylisten op alfabetische volgorde van plaatsnamen in Nederland.

Den Haag – Lash lounge by Jamie 06-53596191.

 

-Gecertificeerde Blink by Wishlashes® Stylisten (Masterclass 2D-6D Volume Stylist)
op alfabetische volgorde van plaatsnamen in Nederland, België, Duitsland, Turkije en de Dominicaanse Republiek.

Nederland

Capelle aan den IJssel – Debby’s Salon 

Delft – Beauty by Tamara/Tamara Bleijie 06-24897902.

Delft – Beauty & Nails by Arenda 06-57347188.

Den Haag – Charly’s Beauty & Nails 

Den Haag – Nagelstudio Daisy van Velzen 

Den Haag – Stefanie’s Beauty 

Den Haag – Perfectlash by Denise 06-57666841.

Hoek van Holland – WimperPrinses 

Kudelstaart – Petit Beauty 

Middelburg – Kapsalon Dream 

Naaldwijk – Lashes by Janice 06-48907181.

Naaldwijk – Rilashes 0174-883131 / 06-24656621.

Nootdorp – Wendy van der Meij 06-30525577.

Poeldijk – Dutch Summer & Beauty 

Rhoon – Being Beautiful 

Ridderkerk – Salon deLuxe 

Rotterdam – IXXI – Hair – Sun – Beauty & Nails 

Rotterdam – Lash Me Up 

Rozenburg – By Daisy’s Wimperextensions & Nails/Désiree van Ballegoie 06-42182881.

Voorburg – Joëlle van Bemmel 06-53480446.

Voorburg – Steefie’s Haarmode

Zevenhuizen – Styliste Elise 

Dominicaanse Republiek.

Santo Domingo – Tanya Perez.

 

-Gecertificeerde Blink by Wishlashes® Stylisten op alfabetische volgorde van plaatsnamen in Nederland, Belgiê, Dominicaanse Republiek, Saudi Arabiê en Turkije.

Nederland

Abcoude – Body Square / Trendlounge 

Almelo – Mooi by Stef praktijk voor permanente make-up 

Alphen a/d Rijn – Anouk Vegter 06-41183674.

Alphen a/d Rijn – Jenniffer Beauty and More 06-45243196.

Amersfoort – I Shine Today 

Amersfoort – Lizzy Roos 06-10606724.

Amstelveen – BeColoured and BeWaxed 

Amstelveen – Chilash, Blink eyelash extensions 

Amstelveen – Karma Beauty 

Amstelveen – Natasha Chin 06-31945789.

Amsterdam – Amina Magdy Abdel Aziz 06-26669022.

Amsterdam – Franky Hair & Make-up 

Amsterdam – Jimmyni Nails, Irene Singels 06-21563164 / 06-51322126.

Amsterdam – Saskia Lieveld Make-Up Artist 06-42296276.

Amsterdam – Monique de Wolf 06-29292205.

Amsterdam – Monique van Ee 06-52555947.

Amsterdam – Skins Institute 

Amsterdam – Salon The Stars 

Amsterdam – Tutti Colori Nail Bar

Amsterdam – Wimpervolume Amsterdam 06-24747004.

Apeldoorn – Face Up 

Apeldoorn – Total Care 

Apeldoorn – UvaCare 

Arnhem – Angelina T.T.D. Nguyen 06-54146777.

Arnhem – Nilofar Sharifi 06-39574753.

Arnhem – Lashes by Klau, Klaudia Katlewska 06-24640058.

Arnhem – Sofi Schoonheidssalon, Eka Nazary 06 41767498.

Arnhem – Salon Shaquina, Indira Hato 06-17067806.

Arnhem – SPR Hairdressing 

Assen – Haarstudio Inge 

Badhoevedorp – De Bruidssuite 

Badhoevedorp – Suse’s Hairstyling, Ambulante Hairstyling & Wimperextensions 06-20314211.

Balgoij – Marissa Gelden 06-23888843.

Barendrecht – Jessie de Wilde 06-33133061.

Benthuizen – Maaike Huiberts 06-42054976.

Berghem – Danique van der Lee 06-21138877.

Beverwijk – Just for Beauty 

Bilthoven – MakeUp4U 

Breda – Angel Boudewijns 06-34292632.

Breda – La Vida Beautycare 

Breda – V.I.P. Cosmetics 

Bergen op Zoom – Diamond Hair & Beauty 

Bergschenhoek – Annemarie den Hollander 06-58821510.

Berkel en Rodenrijs – Schoonheidssalon Eigentijds 

Berkel en Rodenrijs – Shirley van der Schans 06-14488217.

Berkel en Rodenrijs – You get the Look! 

Berlicum – Beautysalon Merle 

Beusichem – Massagepraktijk Kalani 

Bilthoven – Nails at Sandra 

Bleiswijk – Charlotte Damen 06-46909292.

Blerick – Wendy van Zoest Eyelashes 06-41217556 – Framboosstraat 8, 5925 HH Blerick. KvK 63909502

Bloemendaal – Fabienne de Lange 06-53767616.

Brielle – Brielsche Vrouwen Haarsalon & Nagelstudio 

Capelle aan den IJssel – Debby’s Salon 

Capelle aan den IJssel – Lash ’n More 06-39762448.

Capelle aan den IJssel – Nails! & Beauty! What Else?! 

Capelle aan den IJssel – Petra Brugman 06-53702414.

Capelle aan den IJssel – Royal Blizz Tan Salon & Beauty Bar 

Capelle aan den IJssel – Militza Senchi 06-41116968.

Capelle aan den IJssel – SP Beauty 

De Lier – Jolanda van Bijsterveld 

Delfgauw – Monica Duijnisveld Huizer 06-20666193.

Delft – Beauty House Denise 

Delft – NikkyKnipt 

Delft – By Nur 

Delft – Romée Munsters 06-41076294.

Delft – Beauty by Tamara/Tamara Bleijie 06-24897902.

Den Bosch – Dansys Face & Bodycare 

Den Bosch – Gracia Maas 06-53981620.

Den Bosch – Harmony & You 

Den Dolder – Sparkling Eyes/Mascha Knoester 06-41958980.

Den Haag – 4 Solutions 

Den Haag – Ambulant pedicure Shirley 06-42244922.

Den Haag – Amena’s Beauty Salon 06-85564497.

Den Haag – Be-Lashed 06-52562681.

Den Haag – BeautyGardenBelinda 

Den Haag – Chantal van der Zwan 06-55287472.

Den Haag – Ching Man Chan 06-42457345.

Den Haag – Christina Kwarten 06-14794948.

Den Haag – Corina’s Pretty Eyelashes 

Den Haag/Leidschenveen – Claire Muyselaar 06-12464472.

Den Haag – Eyes by Wendy 

Den Haag – Beauty of Aïcha 06-49800111.

Den Haag – Beautysalon SAB 06-41219539.

Den Haag – Chantal Sick 06-42668709.

Den Haag – Charly’s Beauty & Nails 

Den Haag – Schoonheidssalon Stralend Gezicht 

Den Haag – Cleopatra Beauty & Laser Epilation Center 

Den Haag – Coucouna Amondo 06-36136311.

Den Haag – Dayenna Roelandt 06-34143694.

Den Haag – Dayona de Vreugd 06-43116608.

Den Haag – Derya 06-11175129.

Den Haag – Digo 

Den Haag – Dorota Studzinska 06-14493998.

Den Haag – Ela Sönmez 06-11793780.

Den Haag – Francisca Marcella 

Den Haag – Healthy Feet 

Den Haag – Huid- en Voetverzorging Sharmila 070-3922924.

Den Haag – Face the Face 

Den Haag – Bamboo Beauty 

Den Haag – Elise Ramirez 06-48502336.

Den Haag – Elvira Gilliot 06-14969662.

Den Haag – Hairstudio Beautylicious 070-3462389.

Den Haag – Jannie van Toor 06-45162424.

Den Haag – Jantine van Eck 06-24231125.

Den Haag – Just Extensions by Kim 06-24554658.

Den Haag – Lisa Nails 06-40606003.

Den Haag – Lina Cerniauskaite 06-87035044.

Den Haag – Louise Lutke Schipholt / Zonnestudio Vitazon 

Den Haag – Maina Beauty 

Den Haag – Maison de Beauty 

Den Haag – Michelle van Soest Visagie 

Den Haag – Milou van Vugt 06-55144102.

Den Haag – SuperLash 06-24810746.

Den Haag – Nabilla Gysemans 06-39758329.

Den Haag – Nazima Garib 

Den Haag – Richella’s Eyelashes 06-17056783.

Den Haag – Rosalinde de Bruijn 06-47175944.

Den Haag – Rowena Kuipers 06-52381084.

Den Haag – Saida Bachtour 06-24739344.

Den Haag – Sascha de Witte 06-12749796.

Den Haag – Selina de Bruin 06-41561466.

Den Haag – Shama Harnam 06-38081339.

Den Haag – Shaquille’s Hair & Beauty Plaza 

Den Haag – Sharon Aladin 06-46001186.

Den Haag – Star Lashes – Petya Manoilova 06-46035130.

Den Haag – Sweet Lashes – Laurie Kops 06-10651776.

Den Haag – Tessely Statie 06-42732533.

Den Haag – Thai Lanna 

Den Haag – Vita Nails 

Den Haag – Wishlashes by Soraya 06-18984827.

Den Haag – WW Performance 06-38544476.

Den Helder – Jesmin Concincion 06-85117011.

Den Helder – Laura Timmer 06-36402453.

Den Helder/Julianadorp – Sharon Haboldt 06-37479934.

Diemen – Liz van der Werff 06-53536934.

De Goorn – Huid & Visagiepraktijk Ninette de Wit 

Dodewaard – Beautysalon Senze 

Doetinchem – Fabulous by Milou 

Dongen – Studio Radiance 

Dongen – TanCity 

Dordrecht – Face of Beauty Pondaag 0786-6455379.

Dordrecht – Wishlashes door Renée 

Dordrecht – Wendy Pondaag 06-42022133.

Dordrecht – Xandra Styling 

Eindhoven – Tenderness Nails & Beauty 

Eindhoven – Uw Kapper Hair Beauty Nails 

Emmen – Schoonheidssalon Chrystal 06-30364050.

Goeree Overflakkee (regio) – Wannie’s Eyelashes Extensions 06-16032437.

Goeree Overflakkee/Middelharnis – Parfumerie en Schoonheidssalon VIVE 

Goes – Caroline de Vos 06-12248360.

Geleen – Il Bel Far Niente Beauty & Wellness Treatments 

Gorinchem – Daniêlle Verweij 06-24708657.

Gouda – Beautysalon Gouda 

Gouda – Daisy van Willigen 06-28574563.

Gouda – Donna Streefland 06-31786442.

Gouda – Schoonheidsinstituut Allure 

Gouda – Imane Makhoukh 06-44585507.

Gouda – iSun Studio 

Gouda – Trendy Nails City 

Gouda – Zenna Beauty 

Groningen – Carmela Salvo 06-48565526.

’s Gravenzande – Isabella Quartu 06-81572224.

Harlingen – Huidsalon Harlingen/Uw Schoonheid 

Hazerswoude-Dorp – BeautyMatters 06-21595328.

Heerlen – Hairstyling & Visagie By Maily 

Heerlen – Julia Holtzapffel 06-40223960.

Heerlen – Robin Gouders 06-40228548.

Hekelingen – Beauty Change 

Helden – Crowned Hair 

Hellevoetsluis – Desi 06-19694796.

Hellevoetsluis – Nail & Beauty Hellevoetsluis 

Hellevoetsluis – RoosWimpers 

Hendrik Ido Ambacht – Denise Visser 06-15118218.

Hillegom – Haar- en Wimperextension Styliste Sherida 06-22587619.

Hilvarenbeek – Malikaskin 

Hilversum – Sanne Leemburg 06-20771119.

Hoek van Holland – Nina Stolte 06-36219311.

Hoek van Holland – Robin Meershoek 06-12593404.

Hoek van Holland – Sensationnails 06-46121935.

Honselersdijk – Cynthia Naimi 06-19029279.

Houten – Sjamilla Paulides 06-48365866.

Houten – Bella Apparenza 

Hoofddorp – El Dorado Nails 

Hoofddorp – Mona Roumimper 06-11514158.

Hoogmade – Raquel Appeldooren 06-55894234.

Hoogvliet – Gabrielle van Koppenhagen 06-48852493.

Hoogvliet – Josie Nails & Lashes 

Hoogvliet – Lucienne Wiercx lucienne_wiercx@hotmail.com.

Hoorn – Kimberly Exalto 06-83970840.

Hoorn – Wellness Center Amarant 

Huizen – Amber Jaarsma 06-45391298.

Huizen – Beautysalon Melanyta 06-40659748.

Huizen – Fabulash 

IJsselstein – Wishlashes by Dendana  06-15188261

IJmuiden – Ki Charmed 

IJmuiden – Pams Beautyhouse 

Julianadorp/Den Helder – Sharon Haboldt 06-37479934.

Kaatsheuvel/Waalwijk – Skin Fitt huidverzorging 

Katwijk – Houda el Khiraoui 06-11202448.

Katwijk – Skincare Katwijk 

Kerkrade – Jenny Lam 06-39490362.

Klundert – Gewoon Goed 0168-405710.

Kortenhoef – Liesbeth Dubelaar Visagie & Hairstyling 

Krimpen aan den IJssel – Make Beauty 06-42761432.

Leeuwarden – Beauty Hair & Wellness 

Leiden – Beauty by Kirsten 06-30374422.

Leiden – Galerie kapsalon Adèrna 071-5132415/06-23119881.

Leiden – Mariska van Diemen 06-12344909.

Leiden – Gülsen’s Hair & Body Care 

Leidschendam – Denise CosmetiXs 

Leidschendam – Josephine Blik 06-42888005.

Leidschendam – Beauty Salon Jacky/Jacqueline Rombout 070-3273406/06-14038036.

Leidschendam – Lashes By Denise 06-13329393.

Leidschendam – Mélissa Mathlener 06-31968938.

Leidschendam – Neghar Jahred 06-53294156.

Leidschendam – Njoy Beauty/Inge de Vries 06-52480458.

Maasdijk – Sabine Stolze 06-57730776.

Maassluis – Lana’s Salon 

Maassluis – Rachel Permanent Cosmetics 

Maassluis – Schoonheidssalon Beautylicious 06-29516383.

Maassluis – Salma el Haddouti 06-87120458.

Maassluis – Zoë Slier 06-13525180.

Maastricht – Jemima Gysemans 06-38074855.

Malden – Huidverzorgingssalon Angela Sanders 

Middelburg – Kapsalon Dream 

Middelburg – Lianna Sahakyan 06-57563723.

Middelharnis – Parfumerie en Schoonheidssalon VIVE 

Monster – Celine de Roode 06-30579637.

Monster – Isabel Criado de la Prida 06-25308189.

Monster – MJ’ S Beauty 

Monster – Savanna Packbier 06-15057076.

Moordrecht – Murriël van Dommelen 06-43055378.

Naaldwijk – Het Ideeenhuis 

Naaldwijk – Iris Spannenburg 06-42424457.

Naaldwijk – Janice van de Bogert 06-48907181.

Naaldwijk – Salon voor huidverbetering Yvonne 

Naaldwijk – By Charly’s 06-13463705.

Naaldwijk – Rilashes 0174-883131 / 06-24656621.

Naaldwijk – Mooi van Kouwenhoven 

Naaldwijk – Wishlashes by Waldi’s Wimperextensions 06-25361044.

Naarden – Aslihan Gökalp 06-83799998.

Naarden – Kimberley Boomgaard Hair & Make-up Artist Amsterdam en ’t Gooi 06-31920320.

Nieuw-Lekkerland – Schoonheidssalon Beauty Queen 

Nieuw-Vennep – Salon Mooi enzo.

Nieuw-Vennep – Nicolette’s Knip-Mobiel 

Nieuw-Vennep – Salon Mooi enzo 

Nieuw-Vennep – Liesbeth 06-14878434.

Nieuwegein – Aesthetic Care 

Nieuwerkerk aan den IJssel – Little Black Lash 06-38701448.

Nieuwerkerk aan den IJssel – Nouvelle Visage 06-20799282.

Nistelrode – Beauté Totale Didi 

Nistelrode – Intense Skin and Body improvement 

Noordwijk – Kim’s Nagelstudio 06-18148033.

Noordwijk aan Zee – Swiss Care Center 

Nootdorp – Ashley de Groot 06-13210039.

Nootdorp – Brideliciouz 

Noordwijk – Gisella Merjenberg 06-50734240.

Nootdorp – Nagelstudio Jamie 

Nijmegen – Anika Reijnen. anikareijnen@hotmail.com 06-52354752.

Nijmegen – Lidia Meger 06-83711757.

Nijmegen – MD Fantasy Nails 

Nijmegen – Salon Karma/Larissa Kaal 06-41348966.

Nijmegen – Ton de Vos Hairstylist 

Oldenzaal – You Nailed It, Kelly’s Studio 06-34703807.

Ommen – Nails Beauty & More 

Oosterhout – La Bella Perla 

Oss – Beauty Studio Bo 

Pijnacker – MiBeauty 

Poeldijk – Dutch Summer & Beauty 

Poeldijk – Beauty by Stacey 06-18720800.

Poeldijk – Shine Nails 

Poortugaal – Famui Tha-In 06-31682786.

Puttershoek – Marije Keijzers 06-28543867.

Puttershoek – Noël Keijzers 06-27208844.

Pijnacker – Chayenne Keyenberg 06-40048907.

Reusel – Styelash Extensions 06-52113493.

Rhoon – AnLashes 06-52126665.

Rhoon – Melany Batstra Welton 06-34849067.

Ridderkerk – Renée van Os 06-30627147.

Ridderkerk – Salon deLuxe 

Ridderkerk – Senses Beauty 

Rijnsburg – Melissa Timmermans 06-12687713.

Rijnsburg – Schoonheidsspecialiste & Medisch Pedicure Alice Vletter 

Rijswijk – De Salon Rijswijk 

Rijswijk – Angela Wirds 06-10774679.

Rijswijk – Fabienne van Wijk 06-38300949.

Rijswijk – Joyce Jansz 06-42690046.

Rijswijk – Nynke Raben 06-15593880.

Rijswijk – Renate’s Fake Factory 070-3962776.

Rijswijk – Roxanne van der Heijden 06-30374878.

Rijswijk – S. Dhonrhe 06-38744926.

Rijswijk – Salon Otium 

Rijswijk – Schoonheidssalon Beauty Habits 

Roermond – Marjan van Lier 06-10339495.

Roosendaal – PS Nailcare and More 

Rotterdam – Angeleke Veerkamp 06-57679299.

Rotterdam – As beauty as you are 

Rotterdam – Betul Cimen 06-81042959.

Rotterdam – Brows & Lashes by Janice 06-11873298.

Rotterdam – Charissa Roder 06-46661008.

Rotterdam – Daisy Clarice 

Rotterdam – Dazzler Gomes 06-20944746.

Rotterdam – Gablashes 06-15951099.

Rotterdam – Gold Beauty Kliniek 

Rotterdam – Houda el Haddouti 06-28259633.

Rotterdam – IXXI – Hair – Sun – Beauty & Nails 

Rotterdam – Kim & Kel 06-20795195/06-51935915.

Rotterdam – Lash Me Up 

Rotterdam – Millicent Hardy 06-44463127.

Rotterdam – Mimijanice Partodimedjo 06-29306508.

Rotterdam – Miryam Kraan/The Make-Up Work Shop 010-2237689.

Rotterdam – Oliwia Rosiak 06-83243162.

Rotterdam – Pink Panther Nails Cosmetics 06-57678143.

Rotterdam – Salon Hillegersberg 

Rotterdam – Studio KiKi 

Rotterdam – Tutti Colori Nail Bar 

Rotterdam – Schoonheidssalon Nouveau 

Rotterdam – Samira Make-up Artist & Hairstylist 06-43926536.

Rotterdam – Sandra Muskiet 06-30555358.

Rotterdam – Skin and Lashes 

Rotterdam – Sonia Vera Cruz Pinto 06-14405443.

Rotterdam – Stacey Hoogendoorn 06-81342073.

Rotterdam – Supriya Kersout 06-81772062.

Rotterdam – #Tebbienou 06-81873959.

Rotterdam – Yamilla Topalović 06-28614147.

Rotterdam – Zeyneb Güngör 06-48753117.

Rotterdam – The Make-Up Work Shop 

Scheveningen – Happy Lashes by Loes 06-41298804.

Schiedam – Back to Beauty 

Schiedam – WELLL. wellness for men and woman

Schiedam – Narquise Praktijk voor Permanente Make-up 

Schiedam – Nur Yilmaz-Aydemir 06-54681969.

Schiedam – Patricia Clemens 06-15242423.

Schipluiden – Lovely You 

Schoonhoven – Phylicia Lugten 06-51272335.

Sliedrecht – Studio Dynamic 

Soest – Bettina Beauty Care 

Spijkenisse – Nathalie den Uijl 06-41556944.

Spijkenisse – Beautysalon Esté 

Spijkenisse – Nancy van Hunen 06-41670193.

Spijkenisse – La Bella Delfina 06-11318771.

Spijkenisse – La Belle Wimpers 06-24531413.

Spijkenisse – Sandra Meertens 06-30294181.

Spijkenisse – SuperLash 06-24810746.

Spijkenisse – Just4Nails 06-18098295.

Spijkenisse – Wendy Mikkers-van de Wetering 06-48800663.

Stompwijk – Wendy Kester 071-8888885.

Terneuzen – Angelique Beautycare 

Tilburg – Nagelsalon Petra 

Tilburg – Nagelstudio Noortje 06-41528601.

Tilburg – Schoonheidssalon Be Pure 

Tilburg – Wishlashes & Acrylnagels by Steffi 06-25238608.

Tilburg – Wishlashes by Kim 06-41501861.

Tonden – Alana Care 

Utrecht – Esma Moatassim 06-38280639.

Varsseveld – Salon Perfect Skin 

Veenendaal – De Schoonheid 

Veldhoven – Zonne- en Beautystudio Factor Tan 

Velp – Anna Lebedeva 06-51984980.

Venlo – Louisa Falize 06-29265560.

Venlo – Nagelstudio Magda 06-28781911.

Venlo – Salon More 06-10886778.

Venlo – Salon Angela van Deenen 06-81503608.

Vlaardingen – Appearance, beauty care 06-50602836.

Vlaardingen – Comfort and Beauty 

Vlaardingen – Bij Haar 06-51025402.

Vlaardingen – Mooi bij Ezo 06-86475365/010-8183879.

Vlaardingen – The Beautiful Bride Company 

Vlaardingen – Astrid Baars-Poot 06-23691093.

Vogelwaarde – Bonny’s Salon 

Voorburg – Agnes Wimperextension Styliste 06-23610653.

Voorburg – Beauty Instituut Damsigt 

Voorburg – Glamour Lashes 06-29399343.

Voorburg – Joëlle van Bemmel 06-53480446.

Voorburg – Jolanda Hoogendijk 06-53222364.

Voorburg – Many Wishes 

Voorburg – Mireille van Lier 06-38733777.

Voorburg – Naomi Nails 06-26104897.

Voorburg – Onami Wimperextensions 

Voorburg – Soraya Witmus 06-42804719.

Voorburg – Steefie’s Haarmode

Voorschoten – Mersedeh Bavi 06-45114611.

Voorschoten – Happy Hands 

Waalwijk – Salon Jessie 

Wassenaar – I Lash by Soraida Wassenaar 06-42142187.

Wassenaar – Nikki Meskers 06-41225598.

Wassenaar – Schoon- en Nagelsalon Fabiênne 070-5115551.

Wassenaar – Sundays Wassenaar 070-5171774.

Wageningen – Lisa Souhoka 06-24283140

Wageningen – Patricia Nails & Beauty 

Waalwijk – La Nadija 06-51949659

Wateringen – Beauty by Lindsay 

Weert/Nederweert-Eind – Mooi.. 

Wijk en Aalburg – Beauty Boutique Lalana 

Wijk en Aalburg – Beauty Boutique Dion 06-10325590.

Zaandam – Esther Quakernaat 06-20718994.

Zaandam – Mystic Beauty 06-26938859.

Zaandam – Sanns 

Zevenhuizen – Styliste Elise 

Zwijndrecht – Aesthetical Instituut voor Body & Beauty / Salon Jan Bakelaar 

Zwijndrecht – Andrea Weggen 06-14613493.

Zwijndrecht – Astrid Reijnen 06-46121364.

Zoetermeer – Anja Domenie 06-46407779.

Zoetermeer – Beautiful You 

Zoetermeer – Bluesun Zoetermeer/Yasmina Boutchakouft 

Zoetermeer – Eye Catchers 06-57886219.

Zoetermeer – Extend Your Hair 

Zoetermeer – Helene’s Body & Beauty Care 

Zoetermeer – Infinite Lashes 

Zoetermeer – Merel de Roos, Beauty & Grime Specialist 06-49899626.

Zoetermeer – Mirella van der Helm 06-45526683.

Zoetermeer – Moment 4 Me 

Zoetermeer – Mooi bij Leonie 

Zoetermeer – Nagels En Zo 

Zoetermeer – Remeni Nails 06-42801361.

Zoetermeer – Saydha Nurie 06-13163323.

Zoetermeer – Schoonheidssalon Anneke Takes 

Zoetermeer – Shalini Autar 06-52569824.

Zoetermeer – Sherida Stellingwerf 06-52667480.

Zeist – Schoonheidssalon Pure Beauty 

Zutphen – Beauty Factory Zutphen 

België

Borgerhout – Chez-Toi Hair & Beauty 0032 466 019 333.

Kortrijk – Visagie Tessie 

Maasmechelen – Wellness Salon Ingrid 

Duitsland

Selfkant-Wehr – Beautysalon Haas 06-31626970.

Saudie Arabië

Saudi Arabië – Wishlashes by Beauty Nails. Yance Paola Tobon

Turkije

Ankara – Wishlashes by Ceylan Dalmis.

*Blink by Wishlashes® is direct noch indirect nimmer aansprakelijk voor de behandelingen, uitvoering en resultaten van Wishlashes® Stylisten. De verantwoordelijkheid ten aanzien van de invulling en uitvoering van de behandelingen en afspraken liggen geheel bij de Wishlashes® Stylisten en cliënten.